Jesteś tutaj: O nas
Jesteś tutaj: » O nas
O nas
    Jesteśmy miłośnikami aktywnego wypoczynku, kochamy przyrodę i różne rodzaje sportów, w tym także sportów extremalnych.
Nasz wolny, jak i zawodowy czas spędzamy na wyprawach górskich i rowerowych. Pływamy na żaglówkach i nurkujemy. Konie to pasja Edyty a mirek uwielbia latać

p1000595
Edyta

Edyta wieloletni nauczyciel Jogi ( www.joga-nowytarg.pl ) Instruktor rekreacji sportowej w różnych dziedzinach w tym narciarstwa i wspinaczki.

Mirek
to pasjonat lotniczy, instruktor spadochronowy, pilot Tandemu jak i egzaminator pilotów Tandemu. Pilot balonu na ogrzane powietrze ( www.skymiro.eu ).

Jest również instruktorem narciarstwa i posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Organizator wielu przedsięwzięć i sprawdzony menager jeżeli chodzi o prowadzenie firmy i kierowanie zespołem ludzi. 

 

AKTYWNA RODZINA powstała dla tego by pokazać jak można spędzić wolny czas wspólnie z rodziną.

Organizujemy aktywny wypoczynek dla rodzin chcących aktywnie i przyjemnie spędzić wolny czas.

Mamy doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju wypoczynku: dla grób zorganizowanych jak i dla pojedynczych osób. Działając od lat, cały czas szukaliśmy możliwości, jak można zintegrować dorosłych i ich pociechy i jak dostarczyć im niezapomnianych wrażeń.

Mamy nadzieję że ten krótki opis pozwoli Państwu nam zaufać i przekonać się że czas spędzony z nami nie będzie stracony.

zd1 zd4 img_0113 z3